Sektörde önem arz eden birçok markanın bayiliğini elinde tutan firmamız,ithal ürünlerde de önemli bir pazar payına sahip olmuştur.Geniş ürün yelpazemiz ve satış ekibimiz vasıtasıyla geniş bir bölgeye ulaşan pazarlama ağımızla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

“Çınar Bağlantı Elemanları sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerinin var olan rekabette bir adım önde yer almasını , düşük maliyetle yüksek kalitede ürünlere ulaşmasını hedefleyerek kurulmuştur. “
“Faaliyetlerine 2011 yılında başlamış genç bir şirket olmakla beraber, otomotiv, hırdavat ve paslanmaz sektöründe uzmanlığı kabul görmüş bir ekiple müşterilerine hizmet vermektedir.”
MİSYONUMUZ
Şirketimiz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyet göstermeyi kendine amaç edinmiştir. Gelişen teknolojiye hızla adapte olmak ve gelişen değişen ürün gruplarıyla müşterilerimizi tanıştırmak, bu vesile ile değişime öncü olmak amaçlarımız arasında yer almaktadır.
Müşteri odaklı hizmet politikamız; hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize çözüm ortağı olarak çözüm odaklı yaklaşmamızı ve bu birliktelikle daha verimli sonuçlar üretebiliyor olmamızı sağlamaktadır. Bu dinamik iletişimi daima aynı özveri ile şekillendirmek görevlerimiz arasında yer almaktadır.
“İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir.” George Eberhard
KALİTENİN TANIMI
a) Klasik anlayışa göre kalite Kalite; alışılmış anlamı ile “en iyi”dir. Daha geniş anlamda kalite “amaca uygunluk derecesi” olarak tanımlanabilmekte ve bu kavram malı kullanacak olan kişinin ihtiyaç ve ödeme olanakları ile de ilişkilenmektedir. Bir başka şekilde kalite; “İnsan yetenekleri ile müşteri beklentilerinin buluşma noktası” olarak tanımlanabilmektedir. Tüm bu kavramlar ürün (çıktı) kalitesine odaklı olup, günümüzde bir yönetim felsefesi olarak hızla gelişen toplam kalite yönetiminine göre oldukça dar kapsamlıdırlar.
b) Toplam kalite yönetimi anlayışına göre kalite Toplam kalite yönetiminde kalite süreci, birbirine paralel, birbirine sarılmış iki soruya yönelir:
– ”Doğru şeyleri mi yapıyoruz?”
– “Şeyleri doğru mu yapıyoruz?”
Kaliteden söz etmek her kuruluşa, insanlara çekici gelmektedir. Hiç kimse kaliteye karşı değildir. Kalite günlük faaliyetlerin ayrılmaz parçasıdır ve tüm yöneticilerin, tüm çalışanların sorumlulukları içindedir. Toplam kalite yönetimi insan odaklıdır ve kalitenin temeli insana dönüklüktür.